Projektowanie wnętrz – Nanostudio Architektura

Projektowanie wnętrzJedną z naszych specjalności jest projektowanie wnętrz. Realizując projekty w naszej pracowni – Poznań, Baranowo ¬– pracujemy sumiennie oraz kreatywnie. W zakresie wnętrz mieszkalnych zajmujemy się zarówno aranżacją nowych powierzchni mieszkalnych, jak i przebudową starych. Swoje usługi wykonujemy zawsze kompleksowo, fachowo, starannie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz zadowolenie klienta. Możemy zaoferować nie tylko najlepszych architektów wnętrz, ale też wykonawstwo i sprawdzone ekipy.

Co może Państwu zaoferować architekt?

W projekcie wnętrz mieszkalnych liczy się wiele aspektów. Wiemy, że niektórzy klienci obawiają się korzystania z porad architekta, bo uważają, że wnętrze zatraci indywidualny charakter właściciela czy też będzie niepraktyczne. Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz w naszej pracowni – nie musicie się Państwo o to obawiać. Projekty naszej firmy nie są samodzielnymi kompozycjami oderwanymi od rzeczywistości, ale mają stać się elementem Państwa mieszkania, o co dba każdy architekt wnętrz zatrudniony przez naszą firmę w Poznaniu. Profesjonalna wiedza oraz doświadczenie naszych projektantów są narzędziami, które oddajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie doradzimy, wskażemy trendy, możemy też wykonać zupełną aranżację lub metamorfozę wnętrza – w zależności od Państwa oczekiwań. Końcowym efektem tej współpracy ma być realizacja Państwa zamysłów poprzez profesjonalny warsztat projektowania wnętrz, jaki Państwu oferujemy. W Nanostudio dbamy o wszystkie detale, dlatego na pierwszym spotkaniu głównie słuchamy i zadajemy pytania. Ważne są dla nas wszystkie drobiazgi, takie jak jak kolor sierści ukochanego psa czy wielkość kolekcji płyt. Prosimy również klientów o prezentację kilku zdjęć wnętrz, które im się podobają. Dopiero posiadając szeroką wiedzę na temat gustu klienta, architekt wnętrz przystępuje do projektowania.

Wypracowany przez nas system projektowania wnętrz pozwala inwestorowi aktywnie współuczestniczyć w procesie tworzenia przestrzeni, a przede wszystkim sprawia, że klienci otrzymują wnętrze zgodne ze swoimi wyobrażeniami.

Wnętrza komercyjne

Nieocenione jest doświadczenie marketingowe, jakie posiada nasz zespół, gdyż pozwala nam na stworzenie obiektu, który nie tylko będzie dobrze wyglądał, ale również przynosił korzyści inwestorom. Mamy świadomość, że czasem niepozorne detale jak wygoda fotela w salonie gier, czy rodzaj światła w przymierzalni, składają się na komercyjny sukces przedsięwzięcia. Projektowanie wnętrz to nasza pasja, za pomocą której z radością zmieniamy Państwa rzeczywistość.