Kilka słów o biurze architektonicznym Nanostudio Poznań

Pracownia architektoniczna Nanostudio jest renomowaną pracownią projektową, która oferuje wszechstronną gamę realizacji – począwszy od projektów budowlanych – łącznie z realizacją budynków – poprzez wnętrza, aż po wzornictwo przemysłowe. Nasze usługi realizujemy przede wszystkim na terenie miasta Poznań, aczkolwiek chętnie współpracujemy także z Klientami z innych regionów Polski. W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, kreatywni oraz kompetentni projektanci – architekci, konstruktorzy, instalatorzy, elektrycy, specjaliści w dziedzinie budownictwa – którzy dzięki swojej wszechstronnej wiedzy, doświadczeniu, pasji i umiejętnościom, są w stanie zaoferować Państwu niestandardowe pomysły, spełniające Wasze oczekiwania. Cechą charakterystyczną tworzonych przez nas projektów i ich realizacji jest nowoczesna linia, prosta elegancja oraz wyjątkowa funkcjonalność. Oferujemy Państwu możliwość wyboru wśród wielu atrakcyjnych gotowych projektów domów i wnętrz, udostępnionych na naszej stronie internetowej. Proponujemy także opcję zamówienia indywidualnego projektu, który zostanie dostosowany do Waszych oczekiwań i potrzeb. Nasza firma realizuje także budowy domów „pod klucz”, a także prowadzi produkcję stolarki okienno-drzwiowej oraz mebli na zamówienie.

Oferta pracowni projektowej z Poznania

Nasze projekty i realizacje odznaczają się nowoczesną linią, prostą elegancją i niezwykłą funkcjonalnością. Możecie Państwo wybrać spośród atrakcyjnej palety gotowych projektów domów i wnętrz dostępnych na naszej stronie, albo zamówić własny projekt, który nasze biuro architektoniczne dostosuje do Waszych indywidualnych oczekiwań. Jesteśmy również firmą zajmującą się budową domów „pod klucz” jaki i produkującą stolarkę okienno-drzwiową oraz meble na indywidualne zamówienie.

Jako właściciel biura projektowego Nanostudio chcę serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i zapewnić o profesjonalizmie, staranności i zaangażowaniu, z jakimi wykonujemy każdy powierzony nam projekt. Osobiście jestem architektem, należącym do Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów, posiadającym uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Wraz z zespołem Nanostudio, pragniemy wykorzystywać nasze szerokie kompetencje, aby dostarczać Państwu wiele projektów, dzięki którym zrealizujecie swoje marzenia o estetycznym i funkcjonalnym domu i biurze. Zapraszam do kontaktu mailowego, telefonicznego lub do odwiedzenia naszej siedziby – biuro projektowe (Poznań, Stary Rynek), pracownia architektoniczna (Poznań, Baranowo).